W Kołobrzegu bardzo lubimy muzykę rap. Kolejny raz w Klubie Muzycznym Centrala wystąpi popularny raper Wac Toja. Artysta będzie promował w Kołobrzegu swoją nową płytę „Turboboost”. Koncert odbędzie się 8 listopada 2019 roku (sobota). Start o godzinie 20.00. Wstęp od 16 lat.

„Turboboost” to druga płyta rapera. Pierwsza, „High Quality”, wydana w 2017 roku, sprzedała się w kilkutysięcznym nakładzie, a w serwisach streamingowych miała ponad 100 milionów odtworzeń. Według portalu Rapnews.pl nowy album to prawdziwy rarytas dla miłośników rapu, „istny showcase umiejętności rapera Waca. Krwiste bangery ociekające swoją mocą na duchowe i wrażliwe treści z wnętrza dla wnętrza. Skrupulatnie selekcjonowane utwory przerodziły się w perły”.

Utwory na płycie „Turboboost”:

 1. Morda
 2. Hotwheels
 3. Sarius

 1. Flamenco
 2. Ciepło ciała
 3. Słodki sen
 4. Sens
 5. Pełnia
 6. Hit
 7. Fuji

 1. Atari
 2. Jungle

Bilety na koncert w cenie 30 zł (I pula), 35 zł (II pula), 40 zł (III pula) lub 50 zł (w dniu koncertu) można kupić TUTAJ lub zamówić kontaktując się z Patrykiem Ciechowskim.

Dla fanów przygotowano też pakiet VIP w cenie 120 zł obejmujący M&G po próbie dźwięku, miejsce w loży VIP, plakietkę VIP, plakat z podpisem artysty, zdjęcie z artystą z POLAROIDA i bilet kolekcjonerski.

Osoby które nie ukończyły 16 lat, mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką prawnego opiekuna, który nie musi posiadać biletu lub samodzielnie po okazaniu przy wejściu podpisanej zgody przez opiekunów prawnych.