W czwartek w urzędzie miasta odbyło się spotkanie w sprawie organizacji w naszym mieście najbliższego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zostały omówione ważne tematy organizacyjne dotyczące tego wydarzenia. Podjęte zostały także decyzje co to sztabu zajmującego się tą imprezą.

Ważnym tematem do dyskusji była również kwestia tak zwanego światełka do nieba. Rozważano czy w ogóle organizować taki pokaz, a jeśli tak to jaka właściwie ma być jego forma. Nie ustalono jednak ostatecznej formy i nie podjęto pewnych ustaleń zatem na tą okoliczność zorganizowane będzie jeszcze jedno spotkanie, w którym uczestniczyć będzie Pani Prezydent Anna Mieczkowska! Zapisy na wolontariusza WOŚP ruszyły od wczoraj (23.11.2018r.) i potrwają do 12 grudnia! Zarejestrować się można w Urzędzie Miasta w pokoju 101 u Pani Mileny Derlikiewicz. Fundacja WOŚP przekazała sztabowi dwieście identyfikatorów, mamy zatem nadzieję, że wszystkie zostaną rozdysponowane!

Czwartkowe spotkanie organizacyjne pozwoliło poznać również więcej szczegółów Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu finału udział wezmą: Basia Biela i Przyjaciele, Kołobrzeski Klub Morsów, Klub Voyager, Stowarzyszenie Miłośników Dawnej Motoryzacji, Muzeum Oręża Polskiego, GRH Kołobrzeg. Nie udało się nam jednak poznać jak wyglądać będzie strona artystyczna tego wydarzenia, jednak biorąc pod uwagę poprzednie edycje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na pewno artyści dopiszą!

Spotkanie organizacyjne WOŚP!
Odbyło się spotkanie w związku z organizacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Poprzedni artykułWybrany Starosta i przewodniczący Rady Powiatu!
Następny artykułStrażak z Kołobrzegu odznaczony przez Prezydenta RP!