Rodzinny festyn na Placu Ratuszowym oraz koncert Tomka Lipy Lipinskiego w Klubie Muzycznym Centrala – 8 września 2019 roku w Kołobrzegu odbędzie się akcja charytatywna, której celem jest zbiórka pieniędzy na zakup wózka i terapię dla Olka.

Od 12.00 do 16.00 na placu ratuszowym będzie trwał rodzinny festyn dla Olka. Wystąpią: kołobrzeski szancista Bolko Służewski, a także specjalizujący się we włoskich przebojach Thomas Grotto. Będzie loteria fantowa, licytacje, porady logopedyczne, strefa Avon SPA oraz degustacje domowych ciast.

O godzinie 19.00 w Klubie Muzycznym Centrala przy ulicy Wąskiej 1 rozpocznie się koncert Tomka Lipy Lipińskiego. Jako support wystąpi Wojtek Sabała. Bilety w cenie Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu można kupić w klubie Centrala.

Tomek Lipa Lipiński to muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i gitarzysta. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Trzykrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Związany był z grupą Illusion, Lipali, wcześniej z Acid Drinkers, She i Skawalke.

Cały dochód z biletów oraz licytacji fantów zostanie przekazany na subkonto Olka w fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko i przeznaczony na zakup wózka i opłacenie terapii z nauką komunikacji alternatywnej.

Poprzedni artykułTajemnice ludzkich kości w Kołobrzegu
Następny artykułNowa wystawa w RCK: Krzysztof Rećko-Rapsa „Malarstwo”