„Trolle 2” to premiera w kinie Wybrzeże. Ponadto, w Kołobrzegu wciąż można zobaczyć „Tarapaty 2”, „After 2” i „ 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Przypominamy, że kina w czasach pandemii działają w warunkach zaostrzonego reżimu sanitarnego. Obowiązują odstępy między widzami oraz obowiązek zakrywania ust i nosa.

KINO „WYBRZEŻE”
2 października 2020 roku
16:00 „Trolle 2”
18:00 „Trolle 2”
20:00 „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

3 października 2020 roku
14:00 „Trolle 2”
16:00 „Trolle 2”
18:00 „Trolle 2”
20:00 „After 2”

4 października 2020 roku
14:00 „Trolle 2”
16:00 „Trolle 2”
18:00 „Trolle 2”
20:00 „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

5-8 października 2020 roku
16:00 „Trolle 2”
18:00 „Trolle 2”
20:00 „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

DKF „SZTORM”
7 października 2020 roku
19:00 „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

Trolle 2

Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi. W filmie usłyszymy Justina Timberlake’a i Annę Kendrick, a także laureata Oscara® Sama Rockwella oraz zdobywcę nagrody Grammy – Chance’a the Rappera. Ich głosami przemówią (i zaśpiewają) Trolle. A to nie koniec niespodzianek – jednej z postaci filmu głosu użyczy Jamie Dornan, gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”! Pierwsza część filmu stała się międzynarodowym sukcesem, zarabiając prawie 340 milionów dolarów. Pochodząca z filmu piosenka „Can’t Stop the Feeling” w wykonaniu Justina Timberlake’a zdobyła nominację do Oscara i stała się najczęściej ściąganym utworem 2016 roku (Universal Pictures).

Tarapaty 2

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. „Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza (Next Film).

After 2

Ekranizacja drugiego tomu bestsellerowego powieściowego cyklu Anny Todd. Związek dwojga młodych kochanków staje się jeszcze bardziej skomplikowany i jeszcze bardziej namiętny. Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja (Monolith Films).

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Oparty na prawdziwej historii film w reżyserii Jana Holoubka opisuje sprawę Tomasza Komendy, który niesłusznie został skazany za gwałt i zabójstwo 15-letniej dziewczyny na karę 25 lat pozbawienia wolności. Po 18 latach pobytu w zakładzie karnym prokuratorzy i policjant postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego. W rolach głównych: Piotr Trojan, Agata Kulesza, Dariusz Chojnacki, Jan Frycz, Mikołaj Chroboczek, Andrzej Konopka, Julian Świeżewski i Magdalena Różczka.

Kino Wybrzeże – ul. Łopuskiego 24. Bilet normalny kosztuje tu 18 zł, a na filmy 3D – 20 zł. Za ulgowy bilet zapłacimy 16 zł.

DKF „Sztorm” – ul. Solna 1. Bilety w cenie 12 zł normalny i 10 zł ulgowy/Karta Mieszkańca można kupić w kasie RCK oraz na kupbilecik.pl.

Poprzedni artykułKoncert na jesienny wieczór, czyli Stanisława Celińska w Kołobrzegu
Następny artykułWielka Paka dla Zwierzaka w Kołobrzegu już po raz ósmy