Zaplanowane na 21 października wybory samorządowe wyłonią zarówno przyszłego Prezydenta Miasta Kołobrzeg jak i radnych Rady Miasta Kołobrzegu. Znamy już oficjalnych kandydatów na te funkcje! Pięciu kandydatów stanie do wyborów o fotel Prezydenta, natomiast do Rady Miasta aspiruje aż 143 kandydatów z 22 list wyborczych skompletowanych przez 6 komitetów. Do głosowania zarówno na Prezydenta jak i do Rady Miasta uprawnionych jest 36 066 wyborców.

Wybory do Rady Miasta i Prezydenta Miasta

W wyborach na Prezydenta Miasta Kołobrzeg głosy oddać można na jednego z pięciu kandydatów, są to:

  1. BEJNAROWICZ Maciej z Kołobrzegu (45 lat) – Z KOMITETU WYBORCZEGO PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.
  2. BŁASZCZUK Zbigniew Antoni z Kołobrzegu (68 lat) – Z KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”.
  3. MIECZKOWSKA Anna z Kołobrzegu (51 lat) – Z KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ „KOŁOBRZESCY RAZEM”.
  4. WOŹNIAK Jacek Artur z Kołobrzegu (45 lat) – Z KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA.
  5. ZARZYCKI Ireneusz z Kołobrzegu (70 lat) – Z KOMITETU WYBORCZEGO KUKIZ’15

 

Poniżej lista kandydatów do Rady Miasta Kołobrzegu z podziałem na okręgi:

Okręg 1

Do obsadzenia jest 5 mandatów na które przypada 35 kandydatów, w okręgu znajduje się 8158 wyborców.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ „KOŁOBRZESCY RAZEM”:

  1. TRAFAS Agnieszka Maria z Kołobrzegu (45 lat)
  2. WILK Danuta Elżbieta z Kołobrzegu (69 lat)
  3. PARUS Wiesław Edward z Kołobrzegu (68 lat)
  4. ROGUSKA Iwona Dorota z Kołobrzegu (35 lat)
  5. GARDZIELIK Marcin Paweł z Kołobrzegu (37 lat)
  6. CIARKA Roman Tadeusz z Kołobrzegu (70 lat)
  7. POŁOWNIAK Bogusław z Kołobrzegu (59 lat)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA:

  1. ZIĘBA Łukasz Marcin z Kołobrzegu (35 lat)
  2. TOMCZAK – PIEKIEŁKO Żaneta Teresa z Kołobrzegu (40 lat)
  3. BUDZISZEWSKA Magdalena Marzena z Kołobrzegu (37 lat)
  4. ALBIŃSKI Paweł Adam z Kołobrzegu (45 lat)
  5. HEIN Anna Marzena z Kołobrzegu (38 lat)
  6. PIETROŃ Sylwia z Kołobrzegu (40 lat)
  7. MARKOWSKI Grzegorz Rafał z Kołobrzegu (44 lata)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  1. BRĄCZYK Renata Agata z Kołobrzegu (51 lat)
  2. MISZCZYSZYN Waldemar z Kołobrzegu (51 lat)
  3. HOFFMANN Anna z Kołobrzegu (75 lat)
  4. CZAPLEWSKI Wojciech Paweł z Kołobrzegu (56 lat)
  5. SIEK Jerzy Mieczysław z Kołobrzegu (67 lat)
  6. ŁOPUCKI Maciej Jerzy z Kołobrzegu (54 lata)
  7. WRZESZCZ Joanna Anna z Kołobrzegu (38 lat)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”:

  1. DUBISZ Maciej Andrzej z Kołobrzegu (42 lata)
  2. PARZUCHOWSKA Ewa Joanna z Kołobrzegu (44 lata)
  3. BŁASZCZUK Andrzej z Kołobrzegu (42 lata)
  4. SZYMAŃSKA Agnieszka Hanna z Kołobrzegu (23 lata)
  5. DUDA Zenon z Kołobrzegu (74 lata)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOŁOBRZEŻANIE”:

  1. OBROŚLAK Łukasz Edward z Kołobrzegu (34 lata)
  2. STACHURSKI Bartosz Jerzy z Kołobrzegu (28 lat)
  3. POKORNIECKA Lilianna Joanna z Kołobrzegu (49 lat)
  4. CHUDYK Marcin Konrad z Kołobrzegu (37 lat)
  5. OLEKSIEWICZ Karolina Natalia z Kołobrzegu (35 lat)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15:

  1. BARTCZAK Wioletta Ewa z Kołobrzegu (45 lat)
  2. SOŁTYS Jarosław Mariusz z Kołobrzegu (50 lat)
  3. CIEŚLIK Roksana Magdalena z Kołobrzegu (26 lat)
  4. LEWANDOWSKI Grzegorz z Kołobrzegu (42 lata)
  5. LEWANDOWSKI Patryk Kacper z Kołobrzegu (18 lat)

 

Okręg 2:

Do obsadzenia jest 5 mandatów na które przypada 36 kandydatów, w okręgu znajduje się 9030 wyborców.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA:

  1. WOŹNIAK Jacek Artur z Kołobrzegu (45 lat)
  2. WACHOWSKI Maciej z Kołobrzegu (39 lat)
  3. SIEWIERA Aleksandra Dominika z Kołobrzegu (40 lat)
  4. WEREMKO Monika z Kołobrzegu (42 lata)
  5. SOBOCIŃSKA Anna Róża z Kołobrzegu (36 lat)
  6. DĄBROWSKI Kamil Jakub z Kołobrzegu (31 lat)
  7. DMYTERKO Karina z Kołobrzegu (39 lat)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  1. PLEWKO Krzysztof Jan z Kołobrzegu (60 lat)
  2. BIEŃKOWSKI Bartosz Henryk z Kołobrzegu (43 lata)
  3. WIERZBICKI Dariusz Krzysztof z Kołobrzegu (39 lat)
  4. KOWALSKA Jolanta z Kołobrzegu (39 lat)
  5. MIESZKOWSKA Beata Małgorzata z Kołobrzegu (50 lat)
  6. BANAŚ Bogumiła Teresa z Kołobrzegu (64 lata)
  7. BUDA Piotr Krzysztof z Kołobrzegu (33 lata)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”:

  1. RATAJCZYK Kazimierz z Kołobrzegu (71 lat)
  2. DUDA Arkadiusz Andrzej z Kołobrzegu (46 lat)
  3. ŻBIKOWSKA Iga Nell z Kołobrzegu (18 lat)
  4. DOBRYNIEWSKI Łukasz Dawid z Kołobrzegu (31 lat)
  5. SIWERS Małgorzata Maria z Kołobrzegu (44 lata)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ „KOŁOBRZESCY RAZEM”:

  1. BŁASZCZYK Bogdan z Kołobrzegu (71 lat)
  2. KIEŁKOWSKI Przemysław z Kołobrzegu (36 lat)
  3. KOSMALA Rubina z Kołobrzegu (38 lat)
  4. OLECH Halina z Kołobrzegu (61 lat)
  5. PANAS Iwona Joanna z Kołobrzegu (41 lat)
  6. KOZICKI Dawid Remigiusz z Kołobrzegu (30 lat)
  7. KARGUL Sławomir Tadeusz z Kołobrzegu (56 lat)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOŁOBRZEŻANIE”:

  1. JURKIEWICZ Dariusz z Kołobrzegu (45 lat)
  2. SOTYŃ Tomasz z Kołobrzegu (45 lat)
  3. PIÓRO Dorota Anna z Kołobrzegu (37 lat)
  4. MĄDRA Marta Monika z Kołobrzegu (32 lata)
  5. PIETRASZKO Marcin Wiktor z Kołobrzegu (41 lat)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15:

  1. KUCHARYCZ Robert Józef z Kołobrzegu (42 lata)
  2. PAWLICZAK Ewa Paulina z Kołobrzegu (33 lata)
  3. BAŁUK Paweł Piotr z Kołobrzegu (62 lata)
  4. MICHALAK Iwona Czesława z Kołobrzegu (50 lat)
  5. LEPA Piotr z Kołobrzegu (53 lata)

 

Okręg 3:

Do obsadzenia jest 5 mandatów na które przypada 26 kandydatów, w okręgu znajduje się 8975 wyborców.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA:

  1. ZIELIŃSKA Izabela Maria z Kołobrzegu (37 lat)
  2. ROSOŁOWSKA Joanna Małgorzata z Kołobrzegu (40 lat)
  3. SKOK Mariusz Tomasz z Kołobrzegu (40 lat)
  4. REHLIS Marcin Jakub z Kołobrzegu (46 lat)
  5. CAŁKOWSKA Justyna Iga z Kołobrzegu (37 lat)
  6. GRABOWSKA Anna Maria z Kołobrzegu (39 lat)
  7. DUDA Andrzej Piotr z Kołobrzegu (41 lat)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  1. BEJNAROWICZ Maciej z Kołobrzegu (45 lat)
  2. KRYCHOWIAK Tomasz z Kołobrzegu (33 lata)
  3. RZEPKA Piotr Patryk z Kołobrzegu (25 lat)
  4. GARBOWSKA Marzanna Maria z Kołobrzegu (56 lat)
  5. PACIORKOWSKA Katarzyna z Kołobrzegu (53 lata)
  6. SZCZUBEŁEK Katarzyna Marta z Kołobrzegu (31 lat)
  7. RADOMSKI Waldemar Janusz z Kołobrzegu (62 lata)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ „KOŁOBRZESCY RAZEM”:

  1. ZAWADZKI Dariusz Jacek z Kołobrzegu (48 lat)
  2. STRZYŻEWSKA Krystyna z Kołobrzegu (69 lat)
  3. HOK Adam Marek z Kołobrzegu (37 lat)
  4. KASPERSKA Danuta Bożena z Kołobrzegu (67 lat)
  5. SZUFEL Adrian z Kołobrzegu (33 lata)
  6. WŁADZIŃSKA Wanda Monika z Kołobrzegu (50 lat)
  7. RACINOWSKI Marcin z Kołobrzegu (40 lat)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOŁOBRZEŻANIE”:

  1. KAIM Robert z Kołobrzegu (35 lat)
  2. BŁASZKIEWICZ Marek Michał z Kołobrzegu (45 lat)
  3. PAKULSKA Małgorzata Żaneta z Kołobrzegu (40 lat)
  4. TYMIŃSKA Katarzyna z Kołobrzegu (47 lat)
  5. POLESZAK Paweł z Kołobrzegu (34 lata)

 

Okręg 4:

Do obsadzenia jest 6 mandatów na które przypada 46 kandydatów, w okręgu znajduje się 9903 wyborców.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA:

  1. SZARŁATA – WOŹNIAK Karolina Katarzyna z Kołobrzegu (35 lat)
  2. BARWINEK Kamil Dariusz z Kołobrzegu (24 lata)
  3. SANKIEWICZ – NOSALSKA Iga Paulina z Kołobrzegu (30 lat)
  4. SWAT Adam z Kołobrzegu (57 lat)
  5. ULMAN Agnieszka z Kołobrzegu (42 lata)
  6. GRZANKA Barbara Zuzanna z Kołobrzegu (47 lat)
  7. KŁOS Tomasz z Kołobrzegu (43 lata)
  8. SKIBIŃSKI Jakub z Kołobrzegu (34 lata)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  1. KALINOWSKI Jacek Jerzy z Kołobrzegu (48 lat)
  2. MŁYNARCZYK Marek Józef z Kołobrzegu (61 lat)
  3. DONHÖFFNER Jan Stanisław z Kołobrzegu (75 lat)
  4. ŻULEWSKI Wojciech z Kołobrzegu (61 lat)
  5. MIKOŁAJEWSKI Jerzy Kazimierz z Kołobrzegu (74 lata)
  6. PONIKOWSKA – BEJNAR Małgorzata Zofia z Kołobrzegu (53 lata)
  7. KOWALSKA Aneta Ewa z Kołobrzegu (47 lat)
  8. CHRZANOWSKA Grażyna Beata z Kołobrzegu (56 lat)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ „KOŁOBRZESCY RAZEM”:

  1. MIECZKOWSKA Anna z Kołobrzegu (51 lat)
  2. LEWANDOWSKI Piotr z Kołobrzegu (37 lat)
  3. TŁOCZEK Artur Jerzy z Kołobrzegu (45 lat)
  4. MALINOWSKI Zbigniew z Kołobrzegu (64 lata)
  5. GROTTO Małgorzata Zofia z Kołobrzegu (50 lat)
  6. MAZUREK Anna Helena z Kołobrzegu (58 lat)
  7. PIĄTEK Egeniusz Bogumił z Kołobrzegu (61 lat)
  8. DĄBKOWSKI Artur Grzegorz z Kołobrzegu (47 lat)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”:

  1. BŁASZCZUK Zbigniew Antoni z Kołobrzegu (68 lat)
  2. BRĘGOSZEWSKI Leon Longin z Kołobrzegu (67 lat)
  3. JARUZEL Marcin Piotr z Kołobrzegu (36 lat)
  4. HOJDYS Marek Sebastian z Kołobrzegu (36 lat)
  5. MULARCZYK Barbara Agnieszka z Kołobrzegu (59 lat)
  6. MASŁOWSKA Ewa Czesława z Kołobrzegu (63 lata)
  7. BENDKOWSKA Beata Nell z Kołobrzegu (50 lat)
  8. SIWERS Karol Jacek z Kołobrzegu (46 lat)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15:

  1. ZARZYCKI Ireneusz z Kołobrzegu (70 lat)
  2. CIESIŃSKI Dariusz Łukasz z Kołobrzegu (31 lat)
  3. ULLRICH Kamilla z Kołobrzegu (37 lat)
  4. MARCINKOWSKI Tomasz Jacek z Kołobrzeg (42 lata)
  5. GŁUSIŃSKA Małgorzata z Kołobrzegu(48 lat)
  6. MARZEC Mariusz z Kołobrzegu (46 lat)
  7. KOŁEK Piotr Paweł z Kołobrzegu (32 lata)
  8. PRZEDNOWEK Elżbieta Maria z Kołobrzegu (40 lat)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOŁOBRZEŻANIE”:

  1. MASINA Remigiusz Marek z Kołobrzegu (33 lata)
  2. SARNA Paweł z Kołobrzegu (30 lat)
  3. SOCHACKA Marta Ewa z Kołobrzegu (36 lat)
  4. RADKOWSKA Agata z Kołobrzegu (36 lat)
  5. ŁUSZCZAK Małgorzata z Kołobrzegu (32 lata)
  6. NAHAJOWSKI Artur z Kołobrzegu (45 lat)
Poprzedni artykułKołobrzeski Rower Miejski za darmo przez godzinę!
Następny artykułKandydaci do Rady Gminy Kołobrzeg