Pierwszy weekend lipca w Kołobrzegu zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Podpowiadamy jak można spędzić wolny czas w nadmorskim kurorcie w najbliższą sobotę i niedzielę. Wykwintna kolacja w ogrodzie? Urodzinowy tort przy kawie? Muzyczny wieczór? A może stand-up?  

Letnia kolacja w plenerze

W sobotę, 4 lipca, w ogrodzie hotelu Shuum, będzie można posmakować dań przyrządzonych na bazie sezonowych i lokalnych produktów, w tym szparagów, młodych warzyw, raków, kurek, dzikiego ptactwa, trufli, bałtyckich ryb, kawioru oraz serów zagrodowych i wiejskiej śmietany. Klimat letniego wieczoru dopełni deser i odpowiednio dobrane do każdego dania wino. Kolację przygotują najsłynniejsi kołobrzescy kucharze, a wina dobiorą sommelierzy: Tomasz Kolecki, Andrzej Strzelczyk, Jerzy Kruk i Wojtek Dubis. W plenerze zaaranżowana zostanie także specjalna kuchnia. Dzięki temu będzie można zobaczyć kucharzy w trakcie pracy. Wieczór „Shuum & Przyjaciele: Sommelier selection” rozpocznie się o godzinie 18.00 w ogrodzie hotelu Shuum przy ulicy Tadeusza Kościuszki 17. Cena: 340 złotych.

Shuum & Przyjaciele: Sommelier selection. Fot. Shuum Boutique Wellness w Kołobrzegu
Shuum & Przyjaciele: Sommelier selection. Fot. Shuum Boutique Wellness w Kołobrzegu

Tajemnice kawy

4 i 5 lipca kołobrzeska kawiarnia Coffeedesk Bajkowe przy ulicy Mazowieckiej 24 będzie świętować 5 urodziny. Z tej okazji dla klientów kawiarni i miłośników kawy przygotowano szereg atrakcji. Kawę będą serwować najlepsi bariści w Polsce, w tym Maciej Duszak – mistrz Polski Brewers Cup, czyli konkurencji parzenia kawy metodami alternatywnymi, a także Zuzanna Szklarczyk i Piotr Sowa – mistrzowie Polski w rozpoznawaniu pochodzenia kawy po smaku. W sobotę o 14:00 będzie można skosztować Coffeedeskowego urodzinowego tortu.

5 urodziny kawiarni Coffeedesk Bajkowe w Kołobrzegu
5 urodziny kawiarni Coffeedesk Bajkowe w Kołobrzegu

Theo Kojak w Wichłacz Bistro-Bar

W sobotę, 4 lipca, Wichłacz Bistro-Bar zaprasza na Theo Kojak DJ SET x Bistro Nights. Za konsolą stanie poznański DJ Theo Kojak, na co dzień występujący w undergroundowym klubie „Schron” w Poznaniu. W Kołobrzegu turntablista zaprezentuje brzmienia z pogranicza house’u, funku i disco. Początek imprezy o 20:00. Wichłacz Bistro-Bar, ulica Towarowa 14.

Theo Kojak w Wichłacz Bistro-Bar
Theo Kojak w Wichłacz Bistro-Bar

Theo Kojak – Live stream Schron

Theo Kojak – Live stream SchronNasz prezydent Theo Kojak odpala dziś muzyczne wrotki prosto z naszego maina Ochroń klub i zakup naszą najnowszą kompilację – https://schron.bandcamp.com/releasesWesprzyj nas dotacją – https://streamelements.com/schronpoz/tip

Opublikowany przez Schron Poniedziałek, 11 maja 2020

Wajb, czyli pozytywne wibracje

W sobotę, 4 lipca, w ramach cyklu „Co-weekend z dobrym wajbem” w Mamma  – free people space przy ulicy Towarowej 14 zagra Shuster. Start o 20.00.

"Co-weekend z dobrym wajbem" w Mamma  - free people space
„Co-weekend z dobrym wajbem” w Mamma  – free people space

🎛🖤🔊

Nostalgia

Opublikowany przez Shuster Wtorek, 3 marca 2020

Klubowe rytmy na molo i w Reducie Morast

3 i 4 lipca (oraz w każdy piątek i sobotę) w Trio Molo Cafe zagra DJ Martin. Start o 21:00. W Reducie Morast codziennie o 20.00 wystąpi DJ Black.

Klubowe rytmy na molo i w Reducie Morast. Foto - WATM
Klubowe rytmy na molo i w Reducie Morast. Foto – WATM

Stand-up w Centrali

W niedzielny wieczór, 5 lipca, w kołobrzeskim klubie muzycznym Centrala wystąpią Zbiry StandUpu, czyli Maciej „Lobo” Linke i Jakub Ćwiek z programem Dwururka. Jeśli „musisz wyjść wreszcie z domu, by nie zamordować domowników i chcesz wreszcie fajnie spędzić wieczór, walnąć z przyjaciółmi kilka shotów i zdrowo się pośmiać „Dwururka” to strzał w dziesiątkę.” – zachęcają organizatorzy. Początek o godzinie 19:30 w klubie muzycznym Centrala przy ulicy Wąskiej 1. Bilety z pierwszej puli w cenie 25 złotych można kupić na stronie www.kupbilecik.pl. Bilety z drugiej puli w cenie 30 złotych są dostępne zarówno online, jak i na miejscu. Wstęp na stand-up w dniu występu będzie kosztował 35 złotych i będzie można go kupić wyłącznie na miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zbiry StandUpu, czyli Maciej "Lobo" Linke i Jakub Ćwiek z programem Dwururka w Centrali
Zbiry StandUpu, czyli Maciej „Lobo” Linke i Jakub Ćwiek z programem Dwururka w Centrali

Miłego weekendu w Kołobrzegu!

Poprzedni artykułSportowe lato w Kołobrzegu
Następny artykułStartują pikniki „OSIEDLOVE LATO W MIEŚCIE”