Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na Noworoczny Koncert Wiedeński, który odbędzie się 4 stycznia. Repertuar tego wydarzenia zakłada ciekawe kompozycje oraz wykonania utworów przez utalentowanych artystów!

Zaplanowany na 4 stycznia na godzinę 19:00 koncert przewiduje bardzo urozmaicony wachlarz utworów, które przeniosą nas w klimat austriackiej stolicy. Uczestnicy będą mogli wsłuchać się w kompozycje w wykonaniu National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra, a także solistów tej cherniowitzkiej orkiestry. Wystąpi także odeska scena operetkowa oraz operowa, które z pewnością zachwycą zebranych zarówno kunsztem wokalnym jak i piękną choreografią. Odmienny styl zaprezentuje także słynny ukraiński tenor – Volodymyr Fisiuk, który słynie ze swojej ciekawej, włoskiej barwy głosu. Ten występ z pewnością spodoba się sympatykom tego rodzaju muzyki! Mało tego, zaplanowany jest również występ doskonałej grupy solistów ze sceny Opery z Odessy, a także występ swój przeprowadzi Jolanta Kremer – znana polska Diva, która również zachwyci śpiewem i ciekawą barwą głosu!

Dla sympatyków tańca organizatorzy przygotowali również pokaz par tanecznych, które swoimi umiejętnościami oraz barwnymi kreacjami oraz ciekawą choreografią na pewno dodatkowo umilą koncert. Jak zatem widać zaplanowany jest cały szereg atrakcji zarówno muzycznych jak i wizualnych! Z pewnością wszyscy widzowie będą zainteresowani!

Przewidziane jest wykonanie słynnych utworów takich jak między innymi: aria Adeli czy aria Barinkaya „Wielka sława to żart”, dzieła takie jak „Usta milczą dusza śpiewa”, walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, czy polki „Trik Trak”. Wykonywane będą także marsze Straussów.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy Państwa na ten noworoczny koncert. Cena jednego biletu wynosi 80 złotych, a sam koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy!

Koncert Wiedeński w RCK
Świętujemy Nowy Rok w RCK w Kołobrzegu!
Poprzedni artykułWigilia dla osób samotnych w Kołobrzegu.
Następny artykułRada Powiatu przyjęła budżet Powiatu Kołobrzeskiego na przyszły rok!