Po blisko trzech miesiącach intensywnych prac zakończony został generalny remont posterunku policji w Dźwirzynie. Budynek od kilku lat wymagał solidnego remontu i w końcu władze powiatu zdecydowały się oddać go do modernizacji. Efekty prac mogliśmy oglądać w czwartek (11.10.2018r.) na oficjalnym oddaniu budynku do użytku.

Modernizacja posterunku obejmowała montaż instalacji grzewczej, utworzenie zaplecza socjalnego wraz z wyposażeniem, a także budowę węzła sanitarnego. Zdecydowano się również na malowanie ścian oraz ogrodzenie całego terenu posterunku. Jak podkreślają funkcjonariusze remont posterunku był bardzo potrzebny. Teraz osoby odwiedzające posterunek w Dźwirzynie będą mogli być przyjmowani w komfortowych warunkach, a służba policjantów będzie o wiele łatwiejsza.

Kierownictwo posterunku obejmie aspirant Bartosz Filipowicz oraz dwóch dzielnicowych – aspirant sztabowy Piotr Małetko oraz młodszy aspirant Eugeniusz Filipiak. Wsparcie posterunku pełnił będzie również funkcjonariusz działu prewencji. Z pewnością odnowiony budynek wraz z zapleczem pozwoli na efektywniejsze prowadzenie działań i pracę policji z Dźwirzyna! W czwartkowej uroczystości oddania budynku do użytku wzięli udział wójt gminy Kołobrzeg- Włodzimierz Popiołek, a także Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu młodszy inspektor Dariusz Hoc. Oby nowy posterunek służył naszym policjantom jak najlepiej!

Zmodernizowany posterunek Policji w Dźwirzynie (źródło: www.facebook.eKGpl/)
Poprzedni artykułKradzież tablic rejestracyjnych na ulicy Rafińskiego
Następny artykułDzień Edukacji Narodowej w kołobrzeskim Liceum Ogólnokształcącym!