Coraz więcej kołobrzeskich siłowni i fitness klubów dołączyło do grona klubów sportowych prowadzących treningi online. Na profilu Facebookowym wielu z nich publikowane są filmy z zestawem ćwiczeń do wykonywania w domu.

W związku z wprowadzonym stanem epidemii siłownie i centra fitness muszą być zamknięte do odwołania. Na ten czas wielu trenerów i instruktorów proponuje treningi online.

Konieczność przebywania w domu nie musi oznaczać braku ruchu. Warto korzystać z treningów w sieci, czy to w formie wideokonferencji transmitowanych na żywo, czy gotowych filmów, i ćwiczyć przed ekranem komputera lub tabletu. Sport poprawia sprawność organizmu, wzmacnia odporność i poprawia samopoczucie.

Future Body przygotował dwa krótkie filmy treningowe z zestawem ćwiczeń, które można wykonywać w domu. Filmy są bezpłatne i dostępne na profilu klubu na Facebooku.

Z kolei ID Centrum Aktywności proponuje udział w ćwiczeniach na żywo oraz dostęp do filmu z treningiem przez 24 godziny. W treningach online mogą wziąć udział posiadacze karnetów. Dla pozostałych osób cena za zajęcia w sieci wynosi 20 zł.

Kołobrzeska szkoła jogi Joga Sfera udostępniła na swoim profilu na Facebooku film z godzinną praktyką jogi.

Wkrótce również MOSiR uruchomi system treningów w sieci.

Poprzedni artykułWirus SARS-C0V-2: pacjent „zero” w Kołobrzegu
Następny artykułUwaga na „przeciwwirusowe” suplementy diety!