Jak pisaliśmy we wcześniejszym artykule we wtorek (02.10.2018r.) doszło do zagadkowego zdarzenia w którym obrażenia doznała kierująca pojazdem kobieta. W wyniku postrzału zbłąkana kula przebiła prawe nadkole samochodu i przestrzeliła obie nogi kierującej pojazdem. Życiu ofiary nic nie zagraża, jednak policja natychmiastowo wszczęła dochodzenie.

Z przeprowadzonych czynności operacyjnych wyniknęło, że w tym czasie w okolicy odbywało się polowanie. Policjanci szybko wytypowali mężczyznę, który mógł mieć związek z tą sprawą i dokonali zatrzymania. Trzydziestoletni mężczyzna – mieszkaniec Kołobrzegu nie przyznał się do winy twierdząc, że nie widział nadjeżdżającego samochodu, a sam celował do dzika. Mężczyzna usłyszał zarzut z artykułu 160 kodeksu karnego, który stanowi „Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

Miejmy nadzieję, że dalsze toki sprawy wskażą rzeczywisty przebieg zdarzenia. Poszkodowanej w wyniku tego nieszczęśliwego wypadku życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Myśliwy usłyszał zarzut narażenia drugiej osoby na utratę życia.
Poprzedni artykułFestyn informacyjno – edukacyjny Polskiego Czerwonego Krzyża!
Następny artykułZakończony remont Euroboiska w Kołobrzegu