Obecnie trwa nabór wniosków o dofinansowanie innowacji dla małych i średnich przedsiębiorstw z Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego. Kto może składać wnioski o dofinansowanie, na co można otrzymać dotacje i jaką kwotę uzyskać oraz w jaki sposób składać wnioski – dowiedzą się przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem funduszy na rozwój firmy na szkoleniu organizowanym przez Urząd Miasta 22 listopada 2019 roku.

Wnioski o dofinansowanie na innowacje w ramach Działania 1.8 „Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF)” można składać jeszcze tylko do 2 grudnia 2019 roku.

Aby ułatwić przedsiębiorcom skorzystanie z możliwości dofinansowania z Unii Europejskiej, Urząd Miasta Kołobrzeg organizuje szkolenie, w trakcie którego można dowiedzieć się kto, na jaki cel może uzyskać dofinansowanie i jak przebiega proces aplikowania o środki unijne.

Szkolenie odbędzie się 22 listopada 2019 roku o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg przy ul. Ratuszowej 13. Zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać do 20 listopada 2019 roku do godziny 14:00 wysyłając e-maila na adres: u.pustelnik@um.kolobrzeg.pl.