16 września 2020 roku w Klubie Muzycznym Centrala wystąpią komicy Paweł Chałupka, Jasiek Borkowski, Darek Gadowski i Jacek Stramik. Jak zapowiadają, będzie to „kołobrzeskie testowanie nowych żartów. Może być momentami mocno i zabawnie, może też być słabo i żenująco. Chcemy sprawdzić, czy nasze nowe pomysły działają. Mamy nadzieję, że zgodzicie się zostać naszymi królikami doświadczalnymi”.

Paweł Chałupka „kilka lat temu rzucił światu w twarz rękawice (kucharskie) i zaczął robić to co kocha czyli rozbawiać ludzi. Chociaż gotuje też całkiem nieźle! Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii.”

Paweł Chałupka- O zakupach

10 pytań do miliona, czyli o typowych zakupach w XXI wieku.

Opublikowany przez Pawła Chałupkę Czwartek, 30 kwietnia 2020

Jasiek Borkowski „jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.”

Darek Gadowski to „człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości. Obserwator ludzi i życia. Wie co i jak trzeba zrobić, ale uwielbia robić inaczej tylko po to, żeby sprawdzić co ciekawego się wydarzy. W swoich występach porusza tematy damsko-męskie, lubi mówić o ludzkich zachowaniach, fetyszach tych relacji i granicach norm społecznych, zawstydzających eventach, popkulturze, życiu codziennym. Występował w TVP 2, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central. Mieszkał w Nowym Jorku, ale wrócił do rodzinnego Koszalina za głosem serca. Od tamtej pory już nie słucha głosu serca.”

Darek Gadowski – Bang 2 "Życie w UK" – 2020

Darek Gadowski – Bang 2 "Życie w UK" – 2020Całość dostępna na moim kanale na yt (link w komentarzu).

Opublikowany przez Darek Gadowski Piątek, 17 kwietnia 2020

Jacek Stramik „sporo w nim uczulenia na głupotę, bylejakość i miałkość. Do tego nieco charakterystycznego smutku i rozczarowania światem. Chętnie stosuje kunsztownie skonstruowane zdania. Przez co buduje zupełnie nieco inny klimat niż większość komików. Jest współgospodarzem koszalińskiej sceny stand-upowej Darek i Jacek prezentują, gospodarzem poznańskiej sceny Komik out oraz autorem bloga pod tą samą nazwą. Występował na 4 Gali Stand-up Comedy, Przystanku Woodstock 2016. Kilka razy gościł w telewizji (TVP2 „Tylko dla dorosłych”, TVN „Kuba Wojewódzki”, Comedy Central „Comedy Club”), a jeden z jego poprzednich programów można obejrzeć na Netflksie.”

Wieczór satyryczny rozpocznie się o godzinie 20:00 w Klubie Muzycznym Centrala przy ulicy Wąskiej 1. Bilety w cenie 25 złotych można kupić na stronie KUP BILECIK.

Poprzedni artykułMusical „Wrzuć na luz” w wykonaniu młodych kołobrzeżan
Następny artykułKołobrzeski Bieg Zaślubin w nowej formule