Gmina Ustronie Morskie organizuje kolejną edycję świątecznego konkursu na najładniej przystrojoną posesję. W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia Gmina zachęca wszystkich właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami jednorodzinnymi i wielorodzinnymi do wzięcia udziału w tym ciekawym konkursie!

Jak informują organizatorzy konkurs ten ma na celu rozbudzenie i promowanie poczucia stałej troski o estetyczny wygląd naszych posesji i ich najbliższego otoczenia. Sami zresztą doceniamy jak pięknie wyglądają przystrojone w świąteczne lampki elewacje budynków! Organizatorzy nie narzucają żadnego schematu ani formy ustrajania. Technika jest dowolna, a tylko od fantazji właścicieli domów zależy jak udekorują swoje elewacje! Z pewnością nie zabraknie ciekawych pomysłów, które będziemy mogli podziwiać przez ten nadchodzący świąteczny czas.

Nad rozstrzygnięciem konkursu czuwać będzie specjalnie powołane jury, którego zadaniem będzie ocena kilku kryteriów, które pozwolą wyłonić zwycięzcę. O tym kto wygra zadecydują między innymi: estetyczny wygląd posesji oraz jej otoczenia, pomysłowość i oryginalność dekoracji bożonarodzeniowej, a także zastosowane elementy dekoracyjne. Aby zgłosić się do tego konkursu wystarczy zatelefonować do Sołtysa Ustronia Morskiego – Juliana Rosińskiego i zgłosić chęć uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia. Wizytacja konkursowych posesji w Ustroniu Morskim odbędzie się w dniach 27-30 grudnia. Rozstrzygnięcie rywalizacji nastąpi podczas przyszłorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sali widowiskowej GOK w Ustroniu Morskim. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie!

Ustronie Morskie - konkurs na dekorację!
Konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną!

 

 

Poprzedni artykułRatownicy morscy z Kołobrzegu otrzymali nowy sprzęt!
Następny artykułByły prezydent Kołobrzegu otrzymał naganę!