Pierwsze organizacyjne spotkanie dotyczące planowanego wydarzenia charytatywnego jakim jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w Kołobrzegu. 27 Finał WOŚP po raz kolejny zagości w Kołobrzegu. Nasze Miasto włączyło się w organizacje tego szlachetnego wydarzenia!

Planowany na 13 stycznia 2019 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma być odpowiednio uczczony w Kołobrzegu. Miasto postanowiło przeznaczyć większe niż dotychczas środki finansowe na przygotowanie koncertu finałowego. Podczas spotkania organizacyjnego rozważano także kwestię formy tak zwanego „światełka do nieba” które pozostaje znakiem rozpoznawczym tych charytatywnych imprez. Organizatorzy oczekują również na potwierdzenie części kwestii formalnych przez biuro Fundacji WOŚP w Warszawie. Na przeprowadzonym spotkaniu organizacyjnym uformował się również oficjalny sztab kołobrzeskiego WOŚP. Jego Szefem został ponownie Kamil Barwinek, który razem ze współorganizatorami: Basią Biela, Mateuszem Stawickim, Agnieszką Klepuszewską, Cecylią Klepuszewską, Maciejem Mądrowskim, Ewą Janiszewską, Ewą Krzesińską oraz Mileną Derlikiewicz zadbają o organizacje tego wydarzenia w naszym mieście. Pomoc zapowiedziały także organizacje oraz przedsiębiorstwa działające w Kołobrzegu, między innymi firma Avon, Tryton czy organizacje takie jak Kołobrzeski Klub Morsów oraz WOPR.

W związku z organizacją 27 Finału WOŚP planowane jest kolejne spotkanie, które nastąpi po zarejestrowaniu sztabu. Z pewnością pojawią się kolejne szczegóły tego szlachetnego wydarzenia!

Spotkanie organizacyjne dotyczyło planowanego wydarzenia jakim jest 27 Finał WOŚP
Kołobrzeg będzie organizował Finał 27 Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy!

 

Poprzedni artykułUlica Towarowa objęta płatną strefą parkowania.
Następny artykułBezpłatne szkolenia z obsługi e-formularzy i Internetu!